Tisk

Pro naše klienty tiskneme materiály ve vlastní tiskárně technologií ofset a digitálním tiskem až do formátu A2 (650x475mm) resp. i větších. V základní nabídce jsou katalogy ve vazbě V1 a V2, kalendáře s twin vazbou, UV tisk, parciální lak, samopropisovací formuláře s číslováním, hlavičkové papíry, letáky, vizitky. Poskytujeme dokončovací zpracování: laminování, řezání, perforování, bigování, dírkování, výseky, různé vazby (V1, . kroužková…), falcování – skládání, archová montáž ….
Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, připravíme kalkulaci v závislosti na použité technologii, typu papíru a nákladu tisku. Doručení v rámci České republiky je zdarma.

Pro individuální potřeby zákazníků zabezpečujeme vlastním personálem:
mailing, obálkování, štítkování, kompenzace, podání na poštu, analýza zpětných zásilek.
Logistiku tiskových materiálů – skladování, postupná expedice, evidence…

Doplňkové služby:
ražba, slepotisk, termotisk, kašírování, výroba obalu, etikety, samolepky, diplomy, pohlednice, mapy/desky s výsekem, komplimentky, ceníky, návody k obsluze, účtenky, faktury, objednávkové formuláře ( i číslované), plakáty, publikace, leporela, puzzle, pexeso, omalovánky, výroční zprávy..

TISK OFSETOVÝ – Sakurai Oliver- 5 barevný tiskový stroj
Představuje nejmodernější řadu s ergonomickým designem a s malým půdorysem. Robustní rám umožňuje maximální rychlost tisku 16 000 v/h ve formátu A2. Díky dvojnásobnému průměru cylindrů nabízí nepřekonatelnou tiskovou kvalitu a tisk na média od 0,04 do 0,6 mm.
Využití stroje může být ve variantách – pro suchý ofset, pro tisk UV barvami nebo současně pro suchý ofset UV barvami.

Digitální tisk – HP Indigo
HP Indigo přináší uživatelům bezkonkurenční kvalitu tisku za dostupnou cenu. Jedná se o nejlepší model řady tiskových strojů HP Indigo, který je určený především na tisk klasických čtyřbarevných zakázek. Často je nasazený také pro produkci fotografií a fotoknih.
Možnost použití až 5 barev (CMYK + Pantone barva), automaticky duplexní tisk, barevná stabilita a přesnost v rámci tisku zakázky i při jejím opakování.
Cennou devizou stroje je, stejně jako u celé výrobní řady, jeho velmi dlouhá životnost.

Nezávazná poptávka